Noi suntem Man Constructii

Man Constructii este afacerea de succes a unei tinere familii din Arad. Totul a inceput in anul 2008 cu o mana de oameni harnici si ambitiosi care impreuna au deschis un depozit de materiale de constructii. Cu multa munca si rabdare afacerea s-a dezvoltat si a crescut treptat si in prezent numara 3 depozite.

Impreuna suntem mai puternici!

In timp a crescut si echipa Man Constructii si acesta este un mare plus in orice afacere de succes. Momentan sunt 25 de colegi care muncesc impreuna sa ofere clientilor servicii de calitate: consiliere tehnica, incarcat marfa la masina, livrare direct acasa sau pe santier, mixare culori pentru vopsele lavabile.

Fiecare depozit Man Constructii are gama lui de produse specifice ,dar impreuna cele 3 depozite acopera toate nevoile clientilor, fie ca e vorba de construit, reparat, renovat, izolat,vopsit sau zugravit. Acesta este si motivul pentru care magazinele Man Constructii sunt situate foarte aproape unul de altul, sa fie cat mai usor pentru clienti sa gasesca tot ce au nevoie in timp cat scurt

Gama de produse este foarte variata ,in total sunt peste 6000 de articole de la diversi furnizori de top, pentru toate buzunarele incepand de la gama economic si mediu pana la produse de lux.

In magazinele Man Constructii va asteapta o echipa tanara , dinamica si prietenoasa bine pregatita profesional gata sa va ofere consultanta de specialitate.

                                  
                                           Raul Culda - General Manager                        Simina Culda - Manager
                                           raul.culda@manconstructii.ro                       simina.culda@manconstructii.ro


     Daniel Stefeliga -Sef punct de lucru      Neli Tirnovean - Sef punct de lucru        Cristian Balaci - Sef punct de lucru
     daniel.stefeliga@manconstructii.ro      neli.tirnovean@manconstructii.ro            cristian.balaci@manconstructii.ro


Otilia Muresan - HR & Marketing Manager     Cristina Straton -Sef dep.contabilitate    Robert Puskas -Director comercial
otilia.muresan@manconstructii.ro                 cristina.straton@manconstructii.ro         robert.puskas@manconstructii.ro

Sandor Jonas -Area Sales Manager              Ionut Biris -Asistent Magazin                     Kinga Vasiliu - Asistent Magazin sandor.jonas@manconstructii.ro                     ionut.biris@manconstructii.ro               kinga.vasiliu@manconstructii.ro


Sorin Olteanu-Responsabil Transport
sorin.olteanu@manconstructii.ro